Kontaktai

Bitynas „Avilio istorijos“ savyje talpina nuoširdžias istorijas, tikrumą ir svarbiausia – kokybišką, ekologišką medų ir kitus bičių produktus.

„Avilio istorijos“ – ekologiškas Smaidrių šeimos bitynas, 2015 m. įkurtas Dieveniškių regioniniame parke, Šalčininkų r. Bitės laikomos senelių padovanotoje sodyboje, mažai apgyvendintame rajone, kur nėra intensyvios pramonės ar žemės ūkio.

  Avilio istorijos bitynas - kontaktai. Skambinkite mums +37061870743

 „Avilio istorijos“ parduodami ekologiški bičių produktai:

Gamintojo rekvizitai:

Ūkininkė Jolita Smaidrienė

Bityno paso nr. 56BPR-219

Ūkininko ūkio registracijos numeris 4259304

Individualios veiklos pažymos kodas 085938

Bitynas „Avilio istorijos“

+37061870743

Daulėnai, Šalčininkų raj. 

smaidriene@gmail.com

 Bitininkė Jolita Smaidrienė aviliai ekologiškas medus

  

Ekologinės gamybos (produktų ekologiškumo)  sertifikatas 

Bitynas nuo 2016 m. yra sertifikuotas kaip ekologinės gamybos subjektas. Periodiniai tikrinimai vykdomi kasmet ekologinę gamybą kontroliuojančios įstaigos VšĮ „Ekoagros“.

Patvirtinamasis dokumentas / ekologiškumo sertifikatas kasmet išduodamas naujas. Ekologinę bitininkystės praktiką turime pasitvirtinti kasmet iš naujo, kai į ūkį atvyksta kompetentingas tikrintojas. Europos Sajungos nustatytomis taisyklėmis vadovaujamės nuolat savo kasdienėje veikloje prie bičių avilių ir tolimesniuose produktų tvarkymo etapuose.

ekologiskas medus

Ekologiško medaus ir bičių produktų gamybos sertifikatas-dokumentas

Aktualų sertifikatą su gaminamų produktų detalizacija galite rasti bendroje Europos Sąjungos elektroninėje sistemoje TRACES paspaudę šią nuorodą ir paieškos laukelyje suvedę "Smaidrienė".

Turite klausimų apie bičių produktus?

Palikite žinutę žemiau esančioje formoje

Kontaktinė forma