10 priežasčių rinktis bičių vaško žvakes

10 priežasčių rinktis bičių vaško žvakes

Bičių vaškas yra vienintelis natūralus vaškas žvakėms gaminti. Įraše aptarsiu kodėl verta rinktis bičių vaško žvakes, o ne žvakes iš parafino, sojų ar rapsų vaško.

10 priežasčių rinktis bičių vaško žvakes

  1. Bičių vaškas yra visiškai natūralus, tai vienintelis natūralus žvakių vaškas, kuriam išgauti nereikia žemės ūkio naudmenų naudojimo!
  2. Tam, kad būtų gautas sojų ar rapsų vaškas reikia didelius žemės plotus apsodinti šiais kultūriniais augalais, dėl šios priežasties mažėja natūralių pievų plotai ir jose gyvenanti bioįvairovė. O parafinas apskritai yra naftos perdirbimo produktas.
  3. Bičių vaškas yra medaus gavybos ir augalų apdulkinimo šalutinis produktas bičių avilyje. Bičių vašką gamina jaunos bitės darbininkės, iš jo jos formuoja korį ir korio akelėse supiltą medų uždengia vaško sluoksniu, kad medus būtų apsaugotas nuo atmosferos poveikio.
  4. Palyginus su kitais vaškais, bičių vaškas natūraliai dega švariau, šviesiau, karščiau ir ilgiau.
  5. Bičių vaško savybėms (spalva, kvapas) pagerinti nieko daryti papildomai nereikia. Kiti vaškai kad būtų tinkami naudoti žvakių liejimui reikalauja cheminio apdorojimo ar priedų, kad būtų pagerinta jų spalva ar kvapas. 
  6. Iš prigimties malonaus, bet švelnaus aromato bičių vaškas yra puikus pasirinkimas ekologiškiems namams. Jam kvėpinti nereikia naudoti cheminių kvėpiklių, jis jau natūraliai kvepia subtiliai. Mes bityne vaško nedažome ir nekvėpiname, jis yra toks, kokį avilyje pagamino bitės.
  7. Žvakės liejamos  tik iš mūsų bityno 100% gryno lietuviško bičių vaško. Jokio maišymo su kitais vaškais ar papildomais priedais.
  8. Kiekviena žvakė yra rankų darbo ir supakuota rankomis Lietuvoje. Pakuotės yra rūšiuojamos ir jos gali būti perdirbamos.
  9. Bičių vaško žvakės neturi galiojimo pabaigos datos, jos nepakeis formos ir neištirps šiltoje patalpoje. Bičių vaškas "gyvas" ir reaguoja į aplinką, šilumą, šaltį. Kambaryje tikrai "neišsilydys", ko kartais bijoma.
  10. Bičių vaško žvakės kvepia fantastiškai! Tai visiškai natūralus ir švelnus medaus ir vasaros pievų gėlių aromatas.

Tikiuosi, kad anksčiau aptartos 10 priežasčių rinktis bičių vaško žvakes Jus galutinai įtikino atsisakyti sveikatai kenksmingų parafino žvakių ir rinktis žmogui palankų bičių vašką.

Spustelėkite čia, jei norite gauti daugiau patarimų, kaip tinkamai deginti bičių vaško žvakes.

bičių vasko zvakes nauda

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti.

Išsirinkite bičių vaško žvakes