Kaip prailginti storų bičių vaško žvakių degimą?

Kaip prailginti storų bičių vaško žvakių degimą?

Labai dažnas klausimas, kurio sulaukiu iš klientų: "Kaip teisingai deginti ir prailginti bičių vaško žvakių degimą?"

Ar žinojote, kad 100% bičių vaškas yra ryškiausias, švariausias ir ilgiausiai degantis vaškas Žemėje? Tad nenuostabu, kad daugelis namuose mėgsta uždegti šias natūralias žvakes.  Pasidalinsiu patarimais, kaip prailginti storų, nuo maždaug 6 cm skersmens, žvakių degimą:

10 patarimų kaip prailginti bičių vaško žvakių degimą 

  1. Nuimkite visas etiketes ir padėkite ant karščiui atsparaus padėkliuko, lėkštės ar žvakidės.
  2. Prieš kiekvieną deginimą nukirpkite dagtį apie 5 mm.
  3. Dekite dagtį nuo žvakės pagrindo, o ne viršaus.
  4. Leiskite žvakei degti bent 3 valandas vienu metu arba tol, kol ji išdegs per visą skersmenį. Ypač pirmo deginimo metu leiskite vaško baseinui išsiplėsti link išorinio žvakės krašto.
  5. Išvenkite „šulinio“ efekto, kuris blogina pakartotinį žvakės degimą. Periodiškai suspauskite žvakės kraštus į vaško baseino centrą.biciu-vasko-zvake-naturali
  6. Jeigu žvakę nusprendėte užgesinti, anksčiau, nei vaškas išsilydė per visą skersmenį - sulyginkite žvakės viršūnę t. y. nupjaukite kraštus aštriu peiliu.
  7. Užgesinus žvakę ir dagčiui atvėsus: pašalinkite suodžius ir ištiesinkite dagtį.
  8. Nepalikite degtukų ar šiukšlių žvakės viduje. Tai gali užkimšti žvakę: nutraukti dagties, vaško, deguonies ir liepsnos sinergiją.
  9. Dekite žvakes kambaryje be skersvėjo.
  10. Niekada nepalikite degančios žvakės be priežiūros.

Bičių vaško žvakių deginimas naudingas aplinkai

Vaškinės žvakės yra puikus dirbtinai kvepiančių parafino žvakių pakaitalas ir jos iš tikrųjų valo orą, o ne jį teršia. Bičių vaško žvakės degdamos neskleidžia toksiškų medžiagų, o priešingai - valo orą bei skleidžia švelnų medaus kvapą.

Tai vienintelė natūrali žvakė, kuri gamina neigiamus jonus, tokiu būdu valo ir išgrynina patalpos orą. Taip pat natūralių žvakių liepsna ryškesnė, jos dega ilgiau ir nevarva. Primenu, kad žvakes liejame patys iš mūsų bičių vaško atokiame Dieveniškių regioninio parko kaime.

Tikiuosi pasinaudojus patarimais bičių vaško žvakių deginimas bus dar malonesnis ir galėsite dar ilgiau džiaugtis ryškia natūralių bičių vaško žvakių liepsna.

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti.

Išsirinkite bičių vaško žvakes