Kalėdinės dekoracijos

Kalėdinės dekoracijos - įkvėptos gamtos, sukurtos žmogaus rankų

Kalėdinės dekoracijos seniau reikšdavo kuo daugiau spalvų, lempučių ir blizgesio. Tačiau vis dažniau žmonės susimąsto, kas lieka iš jų, kai jos sugenda, perdega ar atsibosta.
Ir ima dairytis natūralesnių, mažiau gamtai kenkiančių ir jaukesnių dekoracijų. Tokių, kurios ateina iš pačios gamtos, iš jos teikiamų gėrybių. Ir, žmogaus rankų dėka, tampa mažais meno kūriniais. Kas kartą truputį kitokiais, originaliais ir išskirtiniais. Ne tik namus papuošiančiais, bet ir savo kūrybinę aurą skleidžiančiais. Norime su Jumis pasidalinti idėjomis, kaip šventiniu laikotarpiu stilingai ir jaukiai papuošti namus. Neužliejant jų spalvų ir plastmasės chaosu. O pripildant gamtos gėrybių ir kūrėjų širdžių šilumos.

Kalėdinės dekoracijos - natūralumu kvepiančios

Lietuvoje iš tiesų gyvena daugybė kūrybiškų žmonių, todėl kviečiame namų ir lauko dekoracijų pasidairyti ne tik prekybos centruose.

Advento vainikai

Turintieji kūrybišką gyslelę, lengvai juos gali patys pasidaryti namuose. Eglės šakos, žalios samanos ir daugybė dekoravimo variantų. Čia puikiai pasitarnauja tiek džiovinti vaisiai, cinamono lazdelės, riešutai. Tiek miško dovanos - kaštonai, džiovintos uogų šakelės, gilės. Toks vainikas atrodo nepaprastai jaukiai ir labai gardžiai kvepia. Vainiką galima kabinti ant lauko durų. Ar dėti ant stalo ir komponuoti su advento žvakėmis. Taip suteikiant jam sakralumo ir įnešant į namus tikėjimo ir ramybės. Advento žvakių galite rasti ir mūsų asortimente - Advento žvakės.

Žaisliukai iš šiaudų

Darbštesnieji tikrai gali bandyti šiaudus į žaisliukus surišti patys. O turintys mažiau laiko ar kantrybės - gali įsigyti jau rankomis pagamintus. Tokie, kaimišku šienu kvepiantys žaisliukai, nesukurs netvarkkos ant eglutės. Atvirkščiai - primins rytus kaime, pas močiutę. Ar Kūčių vakarienę, kai iš po stalo kiekvienas traukia šiaudą ir pasineria į magiškos nakties burtus.

Bičių vaško žaisliukai

Dar vienas gamtos dovanotų gėrybių panaudojimas namų dekore. Darbščių bičių suneštas vaškas, gali tapti ne tik žvake, bet ir kalėdiniu žaisliuku. Liejant žaisliukus, išgaunamos įvairiausios formos. Kurios lengvai įsikomponuos prie kitų žaisliukų ir prisiderins prie Jūsų namų interjero. Prabangiai atrodantys Baroko stiliaus žaisliukai ar minimalistinės ir lengvai derinamos žvaigždutės. Pastarosios, tiesa, nuostabiai dera su šiaudinėmis snaigėmis. Sukabintos ant eglutės, primins žvaigždėtą naktį, kai iš dangaus tyliai leidžiasi išdykusios snaigės.

Bičių vaško žaisliukai

Dekoracijos iš džiovintų vaisių ir kankorėžių

Tie, kurie apie Kalėdines dekoracijas pradeda mąstyti anksčiau - keletą savaičių prieš, susidžiovina apelsino riekelių. Miške prisirenka kankorėžių ir turi nuostabiausius papuošimus. Kuriuos galima suverti į originalias girliandas ar, pritvirtinus raištelius, sukurti lango dekoracijas. O jei kaštoną nupurkšite dažais ir prie jo apačios priklijuosite vyno kamštį - sukursite žavingas mini eglutes. Kuriomis galėsite dekoruoti palangę, lentyną ar Kalėdinį stalą.

Kalėdinės dekoracijos iš vaško

Rankomis kurti dekoracijas - gali būti graži šventinė tradicija

Eglutės puošimas vaikams dažniausiai teikia neapsakomai daug džiaugsmo. Tad įsivaizduokite, kaip smagu kartu su jais būtų kurti, gaminti, pinti žaisliukus ar kitas kalėdines dekoracijas.

Tai gali tapti gražia šventinio laukimo tradicija. Mokančia, kad gamta mus apdovanoja gausybe gėrybių, tereikia jas mokėti surinkti ir išmaniai panaudoti. Taip pat primenančia, kad viskas, kas iš gamtos, gali saugiai į ją ir sugrįžti. Nepakenkdamas, neužteršdamas. O natūralios, medumi, šiaudais ar cinamonu kvepiančios dekoracijos sukursi žymiai jaukesnę namų atmosferą, nei tos, kurios parneštos iš prekybos centro.

Kalėdinės dekoracijos rankų darbo

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti.

Išsirinkite bičių vaško žvakes