Prisijungėme prie Lietuvos bitininkų sąjungos ir Vilniaus bitininkų susivienijimo

Nuo 2017-ųjų metų pradžios „Avilio istorijos“ oficialūs Vilniaus bitininkų susivienijimo ir Lietuvos bitininkų sąjungos nariai. Naujus metus pradedame turiningai ir pasiryžę gilinti bitininkystės žinias.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Lietuvos bitininkų sąjunga 

Lietuvos bitininkų sąjunga vienija įvairias Lietuvos miestų ir kaimų bitininkų organizacijas. Pagrindinė  veikla ir tikslai yra:

  • koordinuoti bitininkų organizacijų veiklą;lietuvos-bitininku-sajunga-avilio-istorijos
  • organizuoti bitininkų mokymą ir kvalifikacijos kėlimą;
  • skaityti paskaitas bitininkystės ir bičių produktų, bičių sveikatingumo klausimais;
  • atstovauti Lietuvos bitininkų interesus Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijoje ir kitose institucijose, kuriose sprendžiami su bitininkyste susiję klausimai.

Vilniaus bitininkų susivienijimas

vilniaus-bitininku-susivienijimas-bitinelis-lietuvos-bitininku-sajungaVilniaus bitininkų susivienijimas yra Lietuvos bitininkų sąjungos narys. Tai – didžiausia ir seniausia Vilniaus krašto bitininkų asociacija. Susivienijimas organizuoja bitininkystės vystymą Vilniaus, Trakų ir Šalčininkų rajonuose bei Vilniaus mieste.

Organizacija įkurta 1972 m ir turi sukaupusi daug patirties bitininkystės srityje, nuolat vyksta paskaitos, konsultacijos. Vilniaus bitininkų susivienijimo patalpose Šopeno g. 12/26 veikia paroda-pardavimas, kurioje visi besidomintys gali susipažinti su bitininkystės inventoriumi, gauti patarimų ir įsigyti kokybiškų susivienijimo narių teikiamų bičių produktų. Asociacijos interneto svetainė čia.

 

Tagged , ,